tjenalinas blogg
Tjej, 27 år. Bor i Ekerö, Stockholms län. Är offline

Senaste inläggen
tillsammans är vi allt12 maj 2016 kl. 19:57
tills hjärtat slutar slå
12 maj 2016 kl. 19:23
vad gör man
12 maj 2016 kl. 19:20
permis
1 maj 2015 kl. 14:28
död åt livet
22 april 2015 kl. 17:39
----------
16 mars 2015 kl. 20:21
får damp
21 februari 2015 kl. 20:56
medicament
15 februari 2015 kl. 09:30
patetisk är ordet
9 februari 2015 kl. 16:47
låt mig dö
8 februari 2015 kl. 15:47
Visa alla
Fakta
Riktigt namn: Luder Civilstatus: UpptagenLäggning: Bisexuell
Intresse: Sex
Bor: Själv
Politik: Feminist
Dricker: Energidricka
Musikstil: Inte valt
Klädstil: Svart
Medlem sedan: 2013-08-02
död åt livet
Ja, livet.
Nytt men samma sak? Har färgat håret blått eller typ turkost. Fint.
Var hemma i helgen, hann träffa massa folk. Isabell och Amanda och Tim var roligast att träffa. Kul. Roligt. Wow
På Torsdag har jag nästa permission, yay. Nej det dödar mig för jag vet inte var jag ska åka. Emanuel vill att jag ska åka till honom och det vill jag också men jag vill ändå åka hem och träffa vänner och ha roligt. Jag borde åka hem och ha roligt och sen åka till Emanuel efter det. På nästa permission. Eller? Jag vet inte. Kan inte bestämma mig. Jävla skit.
Triggar mig själv en del lite då och då. Inte bra, jag är idiot bara. Igår kom min kontaktperson in på mitt rum och nästan skrek åt mig att jag hade blivit så smal och att jag tynar bort. Det stämmer inte, jag ser bara hur jag går upp mer och mer i vikt hela tiden..? Makes no sense. Har inte ätit medicin igår eller idag så jag har ätit hur mycket som helst dessa dagar. Har en ritalin över.. Vet inte när jag ska ta den. Den stör mig, att den finns. Men det är så sjukt. Det blir en tryggget att jag har saker. Har ett rakblad också, ett stort fint blodigt jävla rakblad som jag har i fönstret vid sängen. Använder det inte och planerar inte på att använda det, men det känns bra att jag vet att jag har det där. Är det skumt? Jag antar att det är någon sjuk grej i huvudet bara. Jaja.
Vill sluta äta, vill gå ner i vikt. Vill vill vill. Jag räknar inte på hur mycket socker och skit jag får i mig varje dag som innan, för jag behöver inte göra det. Jag äter så pass lite när jag tar medicinen, ett mål mat, en del vatten och en påse popcorn och alternativt lite godis på kvällen. Thats it. Så det behövs inte. Vet att jag inte får i mig mer än 2000kalorier per dag och sådant, jag vet det. No need to count liksom.
Är nykter iallafall än så länge och det känns jättebra faktiskt.
Hahhhhhhhhhhh, vilket skämt
Åhhh äckliga värld äckliga liv äckliga människor.
Vill vara så äckligt jävla hor påtänd och dra lina efter lina med ritalin och tjack och röka en massa jävla spice och kanske käka lite benso också ja tack. Det vill jag. Ja jag är patetisk. Jag är så jävla trööööööötttttt på att vara nykter för det finns fan ingen mening med livet som nykter jävla horskit. Dra åt helvete nu ska jag äta mat. Igen.