Pukkalos blogg



Tjej, 31 år. Bor i Halmstad, Hallands län. Är offline

Pukkalo

Senaste inläggen

HappyCon
14 september 2015 kl. 13:42
Designer
9 september 2015 kl. 11:11
Engagemang
8 september 2015 kl. 12:49
En följares hjärtesorg
7 september 2015 kl. 09:04
Vuxenliv???
6 september 2015 kl. 16:23
PÄ-ÄM-ÄS
6 september 2015 kl. 01:02
Love me, love me not
5 september 2015 kl. 10:03
Shitslips dunzdunz
4 september 2015 kl. 21:19
Bra humor + ThugWannabes
31 augusti 2015 kl. 09:15
Monsters Inc <3
28 augusti 2015 kl. 00:17
Visa alla

Fakta

Riktigt namn: Pukk Civilstatus: Kär
Läggning: Bisexuell
Intresse: Kreativitet
Bor: Med någon
Politik: Miljö
Dricker: Nej!
Musikstil: Allt
Klädstil: Nudist
Medlem sedan: 2010-08-09

Event

Pukkalo har inte lagt till några event än.

JAG SPYDDE NÄSTAN

Nu har jag suttit i 6 timmar och blivit torterad. Blodet har forsat likt vätskan rinner från sprängda blåsor, skriken har ekat mot taken och svimningarna har nästintill inträffat.
Jag är fett nöjd med min insats, längsta sittningen so far!!!
SPARTA SPARTA SPARTAb>

Hahahaha jag blev så äckligt jävlar hyper helt plötsligt? Imma tell you, detta har varit en dröm sedan jag var 7-8 bast. Jag satt och planerade hur jag skulle fästa en bild av Leonardo från TMNT på min kropp, minns ännu exakt vilken bild jag skulle ha och allt. Det skulle vara en specifik design från 03- serien som gick på Cartoon Network under min barndom, och satan vad jag bara visste att detta en dag skulle hända.
Visserligen är det ingen Leonardo (ännu, han kommer, vänta bara), och det är -14 istället för -03, men....
Jag har gjort det, och jag är så lycklig att ingen hade kunnat förstå. Snart ska där ristas in resterande i gänget, och jag kommer ha en TMNT sleeve helvete alltså WOW mitt 8-åriga jag typ voltar!!!!

Tänkte dela med mig av vad som försiggår på min hylla därhemma:




Jag vinner, jag vinner livet.


Logga in för att kommentera