Hippiesexs blogg



Tjej, 35 år. Bor i Enköping, Uppsala län. Är offline

Hippiesex

Senaste inläggen

.dafuq.
6 maj 2013 kl. 02:13
Underbart skum dag, förvirrningen släppte lite.
27 februari 2013 kl. 21:23
Förvirrad men lycklig!
22 februari 2013 kl. 12:21
Skruvad dag!
21 februari 2013 kl. 17:19
Barnförbjudet-hippiesnack!
20 februari 2013 kl. 18:26
tristess!
21 januari 2013 kl. 09:33
wääääääääääh
7 november 2012 kl. 15:57
förvirrad kvällsstund.
6 november 2012 kl. 22:34
whatever!
4 november 2012 kl. 15:59
knasigt
31 oktober 2012 kl. 01:45
Visa alla

Fakta

Civilstatus: Kär
Läggning: Bisexuell
Intresse: Dricka
Bor: I skogen
Politik: Kommunist
Dricker: Öl
Musikstil: Reggae
Klädstil: Nudist
Medlem sedan: 2012-10-30

Event

Hippiesex har inte lagt till några event än.

Underbart skum dag, förvirrningen släppte lite.

Jag ehmm.. har haft en otroligt underbar dag idag, fick svar på massor av frågor från den jag håller av, dock inga konkreta svar, men jag antar att tiden får utvisa! önskar han bara vågade ta det steget, att jag kanske skulle vara den där speciella för just honom..
Men man vet aldrig vad som sker, tänker att om han vågade ta det steget som han var och funderade på idag, så kanske jag en dag kan kalla honom min.
Men som sagt man får se, det är bara tiden som kan avgöra, men for now får jag nöja mig med snabbvisiterna och att han faktiskt hellre spenderar fredagen med mig än emd sina vänner ute på fest, att han dök upp idag trots han inte egentligen kunde eller någonsin kunnat<3
När han skulle gå tog han mina händer och sade försiktigt att han ville träffa mig på fredag trots det blir svårt. jag frågade om han var säker och han svarade ja.
Han tog tag i mig ömt och kramade mig längeee, burrade in sitt huvud mot min hals och luktade på mig. Jag TROR faktiskt han gillar mig, då han ringer all the time, smsar massor, ses trots han ej kan och berättar hans inre hemligheter trots det tar två timmar för honom att komma till skott.
Min katt hängde sig i hans hår idag när han rökte -fniss- var faktiskt ganska gulligt^^
tror katten blir lika berusad av hans doft som jag då belzie luktade och gosade med hans hår och verkade bli helt drogad och bara dregglade sönder över hela honom xD
Fan innan han gick kunde vi knappt släppa varandra, vi var som fast och besatta, vi kysstes och sedan poff borta igen. Aja var en lyckad dag med tjejerna efteråt iaf! och jag längtar äckligt mycket tills på fredag, är helt lyrisk!
Varför babblar jag om detta? helt osammanhängande, men shit är bara så full av...ehm.. kärlek som jag måste hålla inne, kanske snart dags att släppa ut? jag är ju trots allt en hippie hihi så vem vet ;)

P&L to the people.


Logga in för att kommentera
Hippiesex Tjej, 35 år

Rymdsmäll.. och *kapaooow* nu ligger jag på marken igen.. goood..

trollskit Tjej, 31 år

Man får bara hoppas på det bästa då ^^ haha du är så söt när du är så "förbaskat förtjust" :P

Hippiesex Tjej, 35 år

HAHAH ja juste, förbaskat förtjust xD shiit nu skriver han att jag är sötaste, finaste, bästa å är fett gulligull och tycker jag är underbar och att jag gör honom lycklig, å att han tycker jag är mysig, å gulligull jag ba say wooot? :O har människan gått och slagit i huvudet? han sa tillåmed till mig idag : -åh vad jag saknar när du säger "vad söt du är" till mig.. herregud vad hände? :O