vad tycker era föräldrar om erat hår?
Varför skulle de ens bry sig?
mor, far och syster tycker att min sidecut ät för stor och (ofta) för kort rakad (ca. 5-6 mm). bryr mig inte jättemycket. farmor och farfar tycket det är snyggt XD
I början så hade dom massa åsikter om mitt hår, sen efter jag började färga de var tredje vecka så slutade dom bry sig, men dom har fortfarande åsikter, bara att jag får gö fafan jag vill med de x)
Min mor avskyr min lugg, vet fan inte varför.
min mamma klagar mycket förut på hur jag klär mig, dock inte längre. Hår har hon aldrig brytt sig om, för farsan får jag se ut hur jag vill i både hår och kläder.
Jag är YOHIO
Citat från xXScroogeZorXx
Jag är YOHIO
Cosplayade Ragna the Bloodedge från Blazblue på Gamex, stötte på Sean Banan och han kallade mig Yohio. Det var rätt kul
OnT: "Klipp dig, klipp dig, ska du inte klippa dig snart? Du ser ju nästan ut som en tjej, klipp dig, klipp dig."
Pappa är mer elr mindre förbannad då han tkr att svart hår är bland de fulaste som finns och att det ''ser för mörkt ut''
aa bra
Bryr sig inte särskilt mycket, sålänge jag inte skaffar man-bun
Mor tycker det är coolt, pappa bryr sig inte :)
Inget problem med min stil jag klär mig på mitt eget vis utan inspo från något håll så inget konstigt är det med den. Men min musikstil är det som bekymrar dom allra mest men vad ska man säga jag lyssnar på artister som min brorsa och min pappa har lärt mig att lyssna på. (:
De slutade bry sig för många år sedan.
Haft alla färger, emohår, scene, mohawk, snaggat, manbun, kort, sidecut osv osv.
Just nu är det svårt att säga vilken färg jag har då det är missfärgat. Skulle bli grått men blev blå,grön lila gråa nyanser istället.
Inte särskilt mycket hoppas jag, vore dåligt disponerad tid.
emo säger dom till mig
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet