Vad är det som gör att du fortsätter leva?
lisa
hitler tror jag bestämt är anledningen till att jag inte tar självmord!
vet inte vad jag missar i livet om jag dör
Familjen.. -.-
För de e här o vill juh inte att de ska bry sig om jag dör.. Blir bah smärta för dem.. för de rå inte för att de tryckt ut en sån looser ..
Enklare om de bara slutade existera eller typ nåt.. Eller.. nog bättre om man kunde bah ..*Bzzzt* BrainWash!
Och livet själv..
Orkar inte detta .. Enklare att fly.. men kommer juh missa så mkt om man bah ge upp... Fast o andra sidan så Missar jag juh allt nu med.. Män endå.. Kan man inte bara Dö o få en garanti för pånyttfödelse som nån annan.. eller bara i en annan serie-situation.. -.-
PS: Sorry för detta meddelande vet ni inte vill höra ..
hm. jag har fan inte ens tänkt på det. vf går jag ur sängen 6 på morron? eller alls?
Musiken, vännerna.
Jag vill fortfarande uppleva saker, även om jag inte är den mest motiverade människan just nu. :3
Min uthållighet.
Känns lite roligare att leva än att ligga och vara död. Det är ju självklart bara spekulation, men jag är rätt bombis på att man inte kommer tillbaka, så varför inte njuta av livet så gott det går medan man kan? Tycker livet är rätt najs.
Vad har jag för anledning att inte göra det liksom?
jag vet faktiskt inte
brb suicide
rädd för att död ensam
Varför skulle jag?
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet