Monster Energy
Otroligt överskattad. och verkligen '' SÅÅÅÅ 2008''
Monster är gott men inte så överdrivet gott så att jag går och köper en keps med monster loggan på, då kan jag lika gärna köpa en gevalia keps för det dricker jag oftare. Och nu skäms man nästan om man köper monster för att alla småttingar har höjt upp det till skyarna medans man själv vill släcka törsten bara.
den var helt okej
grön, gul och blå
för att jag kan
Blä, drack den för mycket sommaren 09, är fucking less.
Har smakat.
originala.
lo carb.
khaos.
ripper.
Hitman shoten.
och assault.
DEN GULA ÄR AS GOD (PUNG)T SLUT!
Goda.
smakat orange, gul, blå, grön.
gul är godast.
jag gillar monster drycken mer än alla andra drycker, jag dricker den främst när jag är deprimerad, jag har druckit den gula, gröna blåa och den orange:a
jag dricker endast den gröna och väljer monster framför alla andra energidrycker för att det är den godaste och k00laste
har inte druckit monster på jättelänge, men det är gott hihihi.
Drickan gillar jag inte, men deras eventfolk är awesome! (:
Smakat men tål inte den gröna, inte min mage iallafall.
Sist jag drack den så blev min mage uppblåst och mådde illa >.<
Äckligt som in i helvete.
Alla är lika äckliga. Fyfan för energidryck
älskar monster :3 <3 den gröna hehe
Jag har väl smakat alla Monster. Tycker den är grymt överskattad till mesta dels. Dock älskar jag Khaos Juice (den röda/orangea) monster.
Den är underbar. Kostar dock 20 spänn på lilla ica-butiken i närheten. Har dock aldrig sett röda på nån annan vanlig butik. Bara pressbyrån.
Monster är utan tvekan min favorit av energidrycker, den blåa är den jag köper. Blivit bjuden av PR-bilen på gröna Monsters, sjukligt god.
Även köpt de mindre brukarna, X-presso eller vad de nu heter. Totalt inte värt det, men men.
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet