Michael Jackson spökar på neverland?
tomipuff
Tjej, 30 år
Asså...
itsthemusic
Tjej, 29 år
Seriosly, bara låt han vila i frid. Det gör så ont i mig när jag läser allt om honom. Bara låt honom vara. Och om han spökar, vad ska ni göra åt saken? Ni kommer ändå aldrig få besöka neverland. Så, bara låt han vila i frid, och skit i allt som står om honom.
V.I.F vår Michael Jackson, vi älskar dig, nu och föralltid
itsthemusic
Tjej, 29 år
Citat från Mesoir
Personligen tycker jag att det ser ut som typ 2 s.k. spöken och framförallt att de ser ut som dålig kameraupplösning.
Såg fan först inte det.
Intressant ifall folk går på det med tanke på att det fanns människor där som filmade och att det troligtvis var deras skuggor.
Vem har förresten sagt att det VAR Neverland?
För att de filmade på Neverland? De hade någon intervju och skulle visa runt i huset.
även om han spökar eller inte, så finns det inget vi kan göra åt det. Vi kommer aldrig få besöka neverland, så vi kan inte ta reda på om det är sant heller. Saken är den att michael jackson är död. Inget vi kan göra åt det.
SillyJokes
Tjej, 30 år
Varför skulle han vilja vara kvar där över huvud taget? Kunde han inte lämna barnen ifred eller..?
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet