Kommer du att sakna Michael Jackson?
Citat från SNELHEST
Inte sakna direkt eftersom jag aldrig varit ett fan.
Men ah, lite tomt känns det ändå!
--------------------------------------------------------------------------
Han omdiskuterade pedofil/attentionwhore'n ?
Bort med han, I say :)
Nope.
Citat från hejjepadejje
Han omdiskuterade pedofil/attentionwhore'n ?
Bort med han, I say :)
He's already gone, stupid fuck.
Citat från hejjepadejje
Han omdiskuterade pedofil/attentionwhore'n ?
Bort med han, I say :)
Lyssnat på hans musik?
visst var han en grym artist och gjorde bra musik och så, men jag har aldrig varit ett fan. Det känns lite konstigt att han inte finns mer bara! Men kommer jag sakna honom? Nej.
NEJ jag kommer inte sakna honom!!!
ja helt klart..
diggade hans musik när jag var yngre och har så klart respekterat honom väldigt mycket som musiker även om jag slutade lyssna på musiken
Citat från Electrict0rture
Ja det kommer jag verkligen att göra!
--------------------------------------------------------------------------
yes
ja, det är klart :(
Ja !
Önskar att jag kunde tacka honom för hans bidrag under 90 talet :) !
Det känns så sjukt tomt och sorgligt att han har dött. Alla har väl rätt till sina åsikter, men tycker att folk borde se på pedofili-anklagelserna såhär: det finns många, många pengagiriga personer i världen. Folk har gjort MYCKET mer än att ljuga i rätten för att få lite stålar. Sedan så bevisades det att michael var oskyldig, eller i alla fall inte skyldig.
Hur som helst; han var en OTROLIG artist, både hans dans och sång. Kommer ångra att jag aldrig fick se han live.
Rest in peace är väl det man säger, men känns som en sådan tom fras nu för tiden; Han är saknad, i vilket fall.
Ja.
ja det kommer jag.
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet