Hur är du i ett förhållande?
Blir lätt svartsjuk och älskar att kramas.
Knulla är mysigt också ^w^
och så blir jag typ...närgången oftast xD
Precis som vanligt, fast jag visar mer utav mig själv och vad jag är för den personen än vad jag gör för andra.
Jag är stolt toffelhjälte! <3
hm.. ( har inte varit ihop XD )
men jag kan ju gissa :D
betydligt mer feminin, troligen blyg men bara en stund sen blir jag nog ganska normal men GLAD
KRAM GLAD men skulle bli galen av att hålla någon i handen hela dagen.. tror jag...
glömmer INTE mina vänner! alltså den personen jag är ihop med får leva med att jag vill vara med dom med, och då får jag ju acceptera att min pojkvän skulle villa samma sak också... vara med SINA vänner och inte bara mig ^^
svårt att komma på men jag tror jag är ungefär såhär ^^
Jag är mig själv.. mer kan inte jag säga. För jag vet inte : <
Ett ord.
Awesome.
Citat från Murtain
Jag är blyg, vågar inte alltid säga det jag vill säga. Jag brukar se mig själv som en ganska romantisk person och.. ja bla bla.
--------------------------------------------------------------------------
Typ överkärleksfull.
Klängig, tjatig.
Ganska så fuckad.
jag är som en bästis <3 YEAH mf
oromantisk, så oklängig man kan bli, och bryr mig inte om mycket i förhållandet
senaste förhållandet så var jag typ gullig och snäll och lite klängig i början, sen övergick det till att jag dissade honom rätt mycket och ville inte alls gulla och kramas o så. hehe absolut inte anledningen till att vi gjorde slut (A) menmen, jag ville verkligen inte ha pojkvän insåg jag ^^
jag gör mitt bästa. fast ja kan vara rätt blyg när det gäller att ringa. smsar helst ^^ och jag tror min kille smsar hellre också (:
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet