Halv åtta hos Emocore.
Förrätten: Pizzarullar
Middagen: Inbakad pizza
Efterrätten: Kebab
Underhållning: Tavlor
Övrigt: Nakenparty!
Citat från Tuggad
Dryck: Öl
Förrätten: ÖL
Middagen: Öl
Efterrätten: Whiskey
Underhållning: Den som blir fullast står för underhållningen!
Övrigt: Toa finns.
Det här var ju inte så bra, fanns ju inte ens något att äta du var ju värre än DeadDream, du får en 1a av mig.
Citat från DolceAndObama
Citat från Tuggad
Dryck: Öl
Förrätten: ÖL
Middagen: Öl
Efterrätten: Whiskey
Underhållning: Den som blir fullast står för underhållningen!
Övrigt: Toa finns.
Det här var ju inte så bra, fanns ju inte ens något att äta du var ju värre än DeadDream, du får en 1a av mig.
jag känner mig omtyckt :')
Citat från DolceAndObama
Citat från ROBERT
16+
Jag anser att jag borde få komma.
Eftersom att det verkar som att det finns många som jättegärna vill komma på din fest kanske du kan sänka åldersgränsen till 15+
Det handlar om 15000kr
Dock finns det ju en chans att detta kommer visas i TV (säger vi) och då är det nog inte så uppskattat bland de äldre. och då syftar jag inte på pedofiler.
Dryck: Mousserande bordsvatten med en fräsh touch av citron.
Förrätten: Nybakat vitlöksbröd med en uppfriskande sallat.
Middagen: Starkt kryddad kycklingfile med klyftpotatis samt sås.
Veg: Krämig lasagne.
Efterrätten: Vaniljkaka fylld av chokladmousse, toppat med ett sockerlagrat körsbär.
Underhållning: Harmonisk musik och härliga dofter är tillräcklig underhållning för en trevlig middag.
Men man får hemskt gärna socialisera med varandra också!
Övrigt: RECEPTET ÄR MITT, SÅ LICK MY ASS.
ASSRAPE, får jag inte komma dit blir jag besviken!
PeariPont, du är först på min välkända lista!
vi bockar och neger
Citat från NivleM
Dryck: Fanta eller Cola, om inte det här passar i din smak så finns kranvatten. ingen alkohol!
Förrätten: Jag skulle bjuda på en fräsch sallad (Tomat, Salladsblad, Gurka, Ananas, Paprika) Jag väljer att kalla den Tasty Fresh Salad of Leetness..
Middagen: Till middag blir med Tacos! (Sedan alla tillbehör) och nachos, of course. Till vegetarianer så finns det något slags vego kött (?)
Maträtten heter Tacos of Extreme Awesomeness.
Efterrätten: Till efterrätt så blir det Glass med chokladsås/Kolasås plus maränger, såklart. Till glassen finns en fruktsallad som består av (Ananas, Apelsin, Äpple, Vindruvor) Du kan välja eller att kombinera mellan Chokladglass eller Jordgubbsglass.
Efterrätten heter Ice Cream and Frutas, mucho buen, por favor!
Underhållning: Till underhållning blir det akustiskt. Jag personligen kommer att spela några låtar som svänger, så det blir lite fart på festen!
Och om inte mitt gitarrspelande uppskattas så kan jag väl sätta på någon platta. jag är inte speciellt bra på gitarr så..
Om man är sugen att lira lite Xbox 360 så är det helt okej, även om du inte är speciellt social då.
Övrigt: I övrigt så kommer jag att duka otroligt snyggt, och är är en superbra värd, säger vi.
En 9a !
tycker du skulle fixat ihop underhållningen bättre. ;>>
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet