Hål i byxorna?
Utan hål i byxorna får man ju inte på sig dom!
Beror på hur det ser ut, på vem och så.
snyggt på killar.
YES
Nä.
bättre med hål i skrevet
Citat från Nykaria
Jag förstår inte hur man lyckas få hål mellan benen på byxorna?
Gnuggar man sig mot saker då eller???
Asså, det skaver ju om man har så feta lår, så är det klart att de slits.
OnT: Det är väl helt okej, bara det inte är klippta hål eller överdrivet mycket. Eller om man köper jeans som redan är "trashade" hahah, det är sjukt fult.
Det kan vara snyggt.. har ett par jeans som jag gått över med kniv, och brukar ha över ett par leggings, score.
Ser helt OK ut på de flesta iallafall.
assnyggt :D
Nej.
Citat från AMERiCA
Nej.
--------------------------------------------------------------------------
Har ett par jeans som hade hål vid knäna när jag köpte dom. Tyckte det såg snyggt ut med hålen då, men med tiden så började man fastna i hålen osv när man skulle sätta på sig jeansen och hålen blir bara större och större.. inte lika snygga längre xD
Men överlag så tycker jag det e ganska snyggt.
Jo det kan väl vara snyggt. Har ett par svarta byxor som det är stora hål typ överallt (var så när jag köpte de), tyckte de var snygga då, har använt dem typ 2 ggr, kunde nästan gått utan byxor för att det är så mkt hål ändå.
Hål i strumporna.
snyggt i lagom mängd.
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet