"Farliga" killar
Inte farliga, men elaka o.o
(förutsatt att de är attraktiva och intelligenta, annars är det bara ett totalt misslyckande)
Farliga killar är skrattretande
Håller mig till feminina killar, jag >_>
Lol, nej.
jag plockar ris jag är farlig
jag har tidigare gillat såna där nördiga, snälla, stabila killar... men dom visade sig vara dumma i huvet.
nu är jag intresserad av en badboy, dom kanske är snälla innerst inne? :P haha. typiskt tjejer.
spelar ingen roll om dom är badboys, bara man inte dras in i något kriminellt, börjar med droger etc om nu killen håller på med det.
Åh, sådan var jag f¨ör några år sedan, det var ju asjobbigt.Det är väl som sagt för att de är "spännande" och "intressanta". Men saken är den att "farliga" killar brukar ju ha andra problem, typ aggressivitet, drogmissbruk, problem med magen eller vad som helst. Man orkar ju inte med dem efter ett tag. Sen så är ju väldigt många av de "farliga killarna" så kallade players också, bara för att så många vill ha dem och för att de är för korkade för att förstå att att de sårar alla, så ja, dem kan man lika gärna skita i.
Jo, jag dras till badboys. Men det visar sig oftast att de inte är nåt att ha.
"Tjejer gillar farliga killar - så jag brukar säga att jag har AIDS"
Jag är så sjukt liten och ofarlig att det nästan skulle vara lite masochistiskt att dras till "farliga" killar.
Citat från Reviendra
Jag gillar trygghet, så jag dras inte till farliga killar nej. Sen att min grabb gillar håse och troligtvis kan försvara mig från folk som vill slå mig gör honom tillräckligt "manlig" i mina ögon.
För det är nog det "manliga" folk söker hos farliga killar,.
--------------------------------------------------------------------------
jag dras till farliga killar trots att jag inte vill det, vill liksom inte ha någon jävla mes
Jag är en "farlig" kille.
Hello ladies and gentlemen ...
Akta er. Jag nyps.
Citat från jawbreaker
Så ja, dras ni till farliga killar, och isåfall varför?[/i]
Nix.
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet