F.M.L. (Fuck my life) leken
Mina dreads ser ut som skit, men gör för DJÄVULSKT ont att virka. FML.
Skulle skicka ett arbete till mig själv så jag kunde skriva ut det i skolan...Mailen spärrad. fml.....
Festade Med Leif. FML!
skulle ladda mitt batteri till mopeden med min grannes laddare och satte sladdarna fel så det blev kortslutning
F.M.L
sån jävla idiot.. skulle på en fest idag, åkte mot en kompis med bussen, han bor i andra änden av stan så jag hittar inte där.. Jag råka missa gå av där jag skulle av för va borta i tankar och åkte kanske 3 stationer för långt och hamna där jag inte alla visste var jag va. Jag ringde honom så han skule ge mig beskrivning att hitta. Då började vi bråka han började med att skrika på mig och jag sa att ta det för fan lugnt du behöver inte skrika på mig det är bara irriterande. Han sa att jag var den irriterande för att jag inte jag inte beskrev tillräckligt bra vart jag var.. Och jag sa du är precis som min mamma, hon ragequittar alltid och skriker bara när hon blir stressad. han sa nej jag är inte stressad, det är du som irriterar mig, och jag ragequittar inte. jag sa jo du skriker ju. Då sa han nej jag skiter i det här och så la han på. "jag ragequittar inte" Nej veerkligen inte hörru!!
Så jag gick i ungefär en timme försökte leta efter hans hus tänkte då hittar jag bättre.. Tillslut hitta jag huset av slump och jag hade försökt vara lugn i början men efter 30 min så gick jag bara runt och grina av ilska och försökte hitta hem... Min dag förstörd!
Min mobil vart snodd på Ica, FML.
Vaknat upp randomly typ 4-5 på morgonen av oro för något den senaste veckan. FML. :@
Drämde igen bildörren på min kära mobil. Hela baksidan sprack och är full med små glasskärvor. FML.
så jävla dålig på å sminka mig runt ögonen. Och jag sminkar mig bara på dagar då jag känner mig mörk/emo. Men det blir alltid dåligt på nåt sätt så det slutar alltid med att jag tvättar bort det 1 h senare fml.
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet