Din bästa kyss
Citat från DRopple
Citat från RedToxin
Måste varit när jag var 15.Hade skrivit med en tjej på hamsterpaj som jag åkte och träffa i Västerås. Hon satt i mitt knä och vi såg varandra i ögonen och jag sa att jag hade fallit för henne och har inte varit så lycklig i mitt liv. Hon log så gulligt och hon gav mig en lång kyss.
Har inte varit så lycklig sen dess.
stackars dig faktiskt
Blir så när man har otur med tjejer.
it was magic
Vad är en kyss för något? c':
Studenten, men tror det snarare var en kombination av av många saker som vägde in, mesta dels droger :/
Träffade mitt ex som jag var tillsammans med för fyra år sedan, för någon vecka sedan. Vi hade inte setts på ett halvår. Allt var nästan som vanligt, och vi kysstes. Bästa kyssen faktiskt.
I mars, finaste jag någonsin fått.
Den första, vilket var den sötaste.
aldrig haft en såndär särskilt asbra, lyckas alltid vara alldeles för onykter eller trött för att ens veta vad som händer eller känna ömsesidighet
Har inte haft den än. ): Har kyssts, men jag anser att det bara var waste of time idag.
den senaste, 7 Juni tror jag, därefter blev jag tydligen friendzoonad.
Lite sådär halvfull vid en bro i centrala Uppsala, fy vad nice det var
Med min första flickvän på en Håkan-konsert under Vid Protesfabrikens Stängsel. Det var rätt gött.
Första kyssen med min nuvarande pojk :$
Min första kyss var nog den bästa.
HAHA nej.
4ever alone c'x
Men nä, det var en gång då jag satt och såg Lord Of The Rings också kom han med chokladpudding och kysste mig. ; o ;
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet