[Bildtråd] Hur nära står du dina syskon ?

Föregående
Till botten     Sista sidan
Nästa
Felle 32 år

8 241 forumsinlägg

Skrivet:
20 april 2011 kl. 05:22
Felle 32 år


Jag och SpindelmannenBoy står varandra så nära att vi kan vara på samma toa och dessutom ta kort när vi kissar. :$$
fast jag kissar inte på bilden. men jag gjorde tidigare!

pooftorrent Tjej, 30 år

1 120 forumsinlägg

Skrivet:
20 april 2011 kl. 20:14
pooftorrent Tjej, 30 år

Älskar min storasyster.
2 år gammal bild:


Vi kastar t o m barn tillsammans:

asdfwerwerwaesrq Tjej, 32 år

15 010 forumsinlägg

Skrivet:
20 april 2011 kl. 20:15
asdfwerwerwaesrq Tjej, 32 år

Är förvånad över att ingen hånglar med sitt syskon, med tanke på att det är emocore o allt

Dionysus_ Kille, 28 år

5 460 forumsinlägg

Skrivet:
20 april 2011 kl. 20:16
Dionysus_ Kille, 28 år

Citat från panama


Är förvånad över att ingen hånglar med sitt syskon, med tanke på att det är emocore o allt

Inavel och all incest som försikommer här är det ingen som har modet att dokumentera

Ponppis Kille, 30 år

626 forumsinlägg

Skrivet:
20 april 2011 kl. 20:17
Ponppis Kille, 30 år

hatar alla i familjen så har inget me dom att göra

IDADBDA Tjej, 28 år

285 forumsinlägg

Skrivet:
20 april 2011 kl. 21:12
IDADBDA Tjej, 28 år

Vi klarar att leva med varandra men är dock inte alltid snälla och vi visar typ aldrig att vi faktiskt bryr oss om varandra men det gör vi :D




gammal ^

Felle 32 år

8 241 forumsinlägg

Skrivet:
20 april 2011 kl. 21:43
Felle 32 år

Citat från panama


Är förvånad över att ingen hånglar med sitt syskon, med tanke på att det är emocore o allt

^

Satmara Kille, 29 år

91 forumsinlägg

Skrivet:
21 april 2011 kl. 01:55
Satmara Kille, 29 år

När jag och Kettil var små så bråkade vi dagarna i ända. Oftast om vilken plats man skulle ha på soffan, eller vem som skulle ha vilket rum. Det var väl nåt slags hatkärleksrelation, jag ogillade det mesta med honom, men såg upp till honom och beundrade honom som om han var en gud. När han flyttade till sin pappa och bodde där i fyra år blev vi som främlingar, och när han kom ner till Stockholm för att hälsa pratade vi knappt med varandra.

Nu har han flyttat ner hit och jag har insett att han faktiskt är en rätt okej grabb trots allt. Den bästa storebrodern man kan ha.

Splitterkorv, älskarey brushan.

Tyvärr inga bilder dock.

elly Tjej, 31 år

12 133 forumsinlägg

Skrivet:
21 april 2011 kl. 02:02
elly Tjej, 31 år

ellaaN <3 Arthas

mica Tjej, 33 år

11 694 forumsinlägg

Skrivet:
6 maj 2011 kl. 05:00
mica Tjej, 33 år



typ såhär xD
nä men vi kommer förvånansvärt bra överens trots att det skiljer typ 5år och 9 månader mellan oss. Vi kan vara arga på varandra och 5 minuter senare är allt chill igen.

whirlwinds 28 år

2 144 forumsinlägg

Skrivet:
6 maj 2011 kl. 12:03
whirlwinds 28 år

OldManDeadHand Kille, 29 år

Min riktiga syster: Mer hatad än älskad. Hon får mina föräldrar att anklaga mig för exakt allt som hon har gjort. Och vi kan väl säga såhär, jag har åkt snowboard i 5 år. På den tiden har hon gett mig fler blåmärken än va snön har....

Hon jag önskar vore min syster: Är min lilla skitunge och en av väldigt, väldigt få anledningar att jag fortfarande lever. Utan henne är jag förlorad helt enkelt. Har tyvärr inga bilder ;s Älskar henne mer än allt dock <3

JC89 Tjej, 35 år

197 forumsinlägg

Skrivet:
6 maj 2011 kl. 21:39
JC89 Tjej, 35 år

Jag och min tvillingsyster står varandra galet nära. Vi delar egen lägenhet och det säger väl en hel del. Det klart att vi bråkar emellan åt men vilka syskon gör inte det? Vi pratar i princip om allt som man skulle kunna prata om. Mig älskar henne såhääär mycket.


Och så min "lilla" lillebror som är den snällaste man kan tänka sig. Sen jag flyttade hemifrån så har jag kommit han väldigt mycket närmre och har inte bråkat med honom på minst 2 år. Älskar dig också. Han kommer alltid att vara min LILLA lillebror trots att han är ett huvud längre än mig och växte om mig när han var 12.

Det är fint med solen i ansiktet så man gör fina grimaser.

Ponppis Kille, 30 år

626 forumsinlägg

Skrivet:
6 maj 2011 kl. 21:45
Ponppis Kille, 30 år

har tyvärr ingen bild på mig o mina syskon men svaret att säga att vi tre är helt olika på sättet o ja hatar dom o dom hatar mig

faerie Tjej, 27 år

552 forumsinlägg

Skrivet:
6 maj 2011 kl. 21:47
faerie Tjej, 27 år

Två systrar har jag, en på 17 och en på 21. :']] Älskarom båda.
Står väl närmast mellansyrran, vi är ganska lika, förstår varandra precis och har både underbara flummiga stunder och joaw de vanliga då man är lite sådär. jao. arga. heh. Vi berättar kanske inte allt för varandra, men vi vet att vi kan berätta allt om vi skulle vilja.
Känner mig sjukt lyckligt lottad, måste säga det lite oftare. <'3


Föregående
Till toppen     Sista sidan
Nästa

Du måste vara inloggad för att skriva i forumet