Äckligaste saken ni har fått i något ni har beställt.
Snor i min pizza, dock var det mitt egna men :C
Fick en träbit i en godispåse en gång, inte för att det var äckligt men ja.
Fick ett hårstrå inkletat i min ost i min cheeseburgare för ett par veckor sen...
Citat från Weirdo
Fick en träbit i en godispåse en gång, inte för att det var äckligt men ja.
Samma här, en träbit som var från en pall där godiset hade varit på, en träbit intryckt i en sådan där Bublizz bit.
Mailade Karamelkungen med bildbevis och klagomål, fick några veckor senare 400kr i presentkort på deras godis :D
dadlar fulla med larver, märkte det när jag bitit av en bit :) inte jättenice
Har aldrig fått något äckligt i något jag beställt. Men matvaror som flingor, där fick jag med mig torkade larver en gång.
Hårstrån i maten är nog det enda.
EDIT: fick mjukplast i salladen en gång på en restaurang med. Man såg att det var från salladspåsen för man såg loggan och GRÖNSA- på den, vilket var roligt för de påstod även att de gjorde salladen själv.
Stor plastbit i köttbulle, förövrigt kan jag bara komma på hår men vem har inte fått det i sin mat.
Tre stora, feta, svarta hårstrån på en pizza. Rätt på ba'
Äckligt.
En nageljävel i kalopsfan i skolmaten i sexan. Det var nästy.
Har inte upptäckt något äckligt när jag har beställt, men när jag köpte bröd på ica så upptäckte jag att påsen var full med kryp. Gick tillbaka och fick en ny. Var kryp i den också. Dem sa att det var så eftersom dem inte längre får bespruta produkterna med bekämpningsmedel.
Hår..
Måste nog varit hårstrå, inte fått så mycket annat i maten
kackerlacka i vin
fick en nyckelpiga i min kebabsås en gång </3
Du måste vara inloggad för att skriva i forumet