seppis blogg



Tjej, 26 år. Bor i Upplands Väsby, Stockholms län. Är offline

seppi

Senaste inläggen

hej det är er favoritromantiker igen
9 november 2019 kl. 11:54
grabbar
8 november 2019 kl. 15:58
er favorit e tillbaka
7 november 2019 kl. 07:12
^__^
16 oktober 2019 kl. 10:57
hej töntar
15 oktober 2019 kl. 13:08
hallo?
14 oktober 2019 kl. 09:41
äntligen fått livslusten tillbaka
9 oktober 2019 kl. 05:16
man får skämta om allt okej
3 oktober 2019 kl. 04:09
visste ni att det är lag på att bli sexuellt trakasserad i japan
2 oktober 2019 kl. 14:21
review på japan
2 oktober 2019 kl. 14:15
Visa alla

Fakta

Riktigt namn: ful Civilstatus: Player
Läggning: Straight
Intresse: Slåss
Bor: Inte valt
Politik: Vänster
Dricker: Glögg
Musikstil: Deathcore
Klädstil: Svenne
Medlem sedan: 2012-07-23

Event

seppi har inte lagt till några event än.

i love being an asshole

guuuuuud jag har gjort så mycket denna helg. tinderdejten gick bra och vi hängde hela natten till på lördagsmorgonen. sov några timmar (TVÅ) efter det och träffade sedan kille jag träffade på yachtfesten, gjorde slut. är så stolt över mig själv?? ghostade inte, blockade inte utan sa bara att det ändå inte kommer leda nånvart så det är dags att sluta träffas. han blev väldigt ledsen och jag blev nästan också det ?? känner inget för honom men hela situationen var lite sorglig,, aja tycker det är bra jobbat ändå (gjorde det dessutom på koreanska ?? tack jag vet jag är bäst)

sen hängde jag med två kompisar från min gamla koreanskaklass, dom är såååå fina båda två. vi kan bara kommunicera på koreanska (ena är från taiwan och andra är från japan) men det är ändå kul att alla parter ändå kan få fram sina tankar och åsikter. hon från taiwan har dessutom pluggat språket i mindre än ett år, tycker hon är så duktig.

sömnlös och lite illamående bestämde jag mig ändå för att dricka på kvällen hehe. sa till mig själv att det skulle vara en lugn kväll And I Committed? alltid när jag säger att det kommer bli en lugn kväll blir det ändå motsatsen lol. njöt bara av att titta på alla människor i klubben, se lite flörtig ut men ändå avvisa i slutändan jhbfhjhadfafhkjafj ville bara va heartbreaker för en kväll,, för att sedan åka hem 5 på morgonen och sova i min egen säng. sov till klockan 4 på eftermiddagen och nu måste jag städa lägenheten och sen plugga !! tagga skola imorgon


Logga in för att kommentera
Sebastian Kille, 30 år

Låter äventyrligt!

seppi Tjej, 26 år

haha ja jo antar det