offsprings blogg



Tjej, 24 år. Bor i Mantorp, Östergötlands län. Är offline

offspring

Senaste inläggen

gör om frågorna bc har inget liv okok
5 januari 2016 kl. 14:38
gör om frågorna bc har inget liv okok
5 januari 2016 kl. 14:37
Ensam (TW / CW)
17 november 2015 kl. 19:37
Sjuk ;-;
17 november 2015 kl. 11:04
Mamma och städning
3 november 2015 kl. 20:22
nördar frågor
13 augusti 2015 kl. 02:08
frågor... långtråkigt men kke intressant för vissa?
13 augusti 2015 kl. 01:40
I should be sleeping...
13 augusti 2015 kl. 00:47
TacK!
11 augusti 2015 kl. 19:40
Äcklad
11 augusti 2015 kl. 17:35
Visa alla

Fakta

Riktigt namn: Lo Civilstatus: Ensam
Läggning: Bisexuell
Intresse: Hemligt
Bor: Med föräldrarna
Politik: Anti-allt
Dricker: Läsk
Musikstil: Allt
Klädstil: Blandat
Medlem sedan: 2014-10-29

Event

offspring har inte lagt till några event än.

Sjuk ;-;

Igår fick jag panik på att jag alltid mår så jävla svamp när jag är i mitt rum, så jag bestämde mig för att undvika mina problem, dvs gå ut (utan jacka för är en idiot) och gömde mig för allt i skogen, sen kom jag på att om jag möblerade om lite skulle jag kke känna mig mer hemma och organiserad, och därmed slippa må svamp i mitt rum. Därför har jag nu flyttat sängen till mitten av rummet och det är nog tamigfan det bästa jag gjort. Mår fortfarande lite svamp här inne men inte lika mycket (hittills iaf).

Nu sitter jag och är överlycklig för kom in på morsans wifi (vårat wifi är avslaget och hon har eget för sitt jobb eftersom hon jobbar hemma) och ska nu försöka lära mig några låtar på keyboard. (Har någon någon request bc kommer bara på två låtar hittills)

Well, är sjuk och hemma och har spelat skyrim sen kl halv åtta imorse, sen började det dampa så fick stänga av (kunde inte spara, gråter), satte på Grease (en av världens bästa musikaler btw) och nu halvvägs in i filmen kände jag att jag behövde spela lite piano såååå byeee.


Logga in för att kommentera