Sexvargs blogg



Tjej, 29 år. Bor i Järfälla, Stockholms län. Är offline

Sexvarg

Senaste inläggen

Använder folk fortfarande Skype?
4 januari 2016 kl. 15:36
Gett upp på EC
15 juli 2015 kl. 20:42
Reparation
25 maj 2015 kl. 20:27
Allt du gör och att du finns.
5 maj 2015 kl. 22:13
Akuten wowowowowo
17 april 2015 kl. 21:28
GRÖNIS
16 april 2015 kl. 23:03
Det här med matlådor...
14 april 2015 kl. 10:20
Loading.. Summer
13 april 2015 kl. 14:11
Jurassic Park
7 april 2015 kl. 13:58
Selfiegame on point
6 april 2015 kl. 23:27
Visa alla

Fakta

Riktigt namn: Josefine Civilstatus: Inte valt
Läggning: Inte valt
Intresse: Inte valt
Bor: Inte valt
Politik: Inte valt
Dricker: Inte valt
Musikstil: Inte valt
Klädstil: Inte valt
Medlem sedan: 2012-08-05

Loading.. Summer

Jag är SÅÅÅÅ taggad på att få börja använda sommargarderoben igen. Mycket knästrumpor, stora t-shirtar, långa linnen, kjolar och shorts. Känns som att jag har bott i svarta jeans hela hösten, vintern och våren eftersom att jag måste bära det på jobbet (orkar inte ha med mig byxor i väskan och byta om på jobbet, så alla dagar jobbar så bär jag svarta jeans). Är dessutom ganska enormt trött på att bära jeans och någon tröja även om jag har katastrofalt många tröjor att välja på..

HOWEVAAH. Jobbar enbart kväll denna veckan så har hela dagarna på mig att hitta på saker. På onsdag 9-11 så ska jag på praktiskt utbildning på Gröna Lund eftersom att det enbart är 10 dagar kvar till öppning! Aspeepppppp.

Är dock lite tjurig över arbetsbyxorna vi ska bära på Gröna Lund. Dem formar visserligen min rumpa ganska så jävla snyggt men är skitstora nertill i benen, lite som utsvängda jeans nivet? Tighta runt låren och rumpan men ganska utsvängda nertill... Får hoppas på att värmen kommer tidigt och jag kan använda kjolen istället ehe.

Ni Stockholmare kan ju komma och besöka mig och åka Insane, och ni som inte är 08or kan komma och besöka mig om ni ändå är i Stockholm och hälsar på. Bra? Ok!


Logga in för att kommentera