shirogos blogg



Kille, 33 år. Bor i Höganäs, Skåne län. Är offline

shirogo

Senaste inläggen

Instinkt: att passa in eller vara ett freak
24 februari 2015 kl. 01:19
Känner ni av januari?
13 januari 2015 kl. 20:54
Tips på "roliga" ormar
13 januari 2015 kl. 20:49
Ska män ha skäggväxt?
13 januari 2015 kl. 03:12
En tjejs synvinkel
18 december 2014 kl. 01:22
Börja inte lista dina synder
17 december 2014 kl. 03:22
Kan man stuka/stäcka tungan?
17 december 2014 kl. 02:21
Alla sover... eller ja inte rikigt apparently
9 december 2014 kl. 04:27
Svart för att sörja SDs roll som vågmästare
15 september 2014 kl. 14:36
Emocore läggs ned?
17 januari 2014 kl. 14:57
Visa alla

Fakta

Riktigt namn: Shiro Civilstatus: Förlovad
Läggning: Inte valt
Intresse: Kreativitet
Bor: Själv
Politik: Hemligt
Dricker: Milkshake
Musikstil: Allt
Klädstil: Inte valt
Medlem sedan: 2013-03-26

Tillit, tack alla ni som varit vänliga!

Mitt utseende har förändrats en del sen jag börjat må bra och det varit så många som varit gullig och snälla mot mig.
Så ja skulle faktiskt vilja tacka er! Varje liten komplimang bygger mitt självförtroende på riktigt istället för fejk. Och jag har till och med kunnat dela med mig av de till andra med dåligt självförtroende sista tiden. Vilket gör mig jätte glad, känna man kan stötta någon fin människa som har det tufft.

Jag vill också passa på att tacka er som engagerat er i hbb sista tiden vi uppskattar det jätte mkt!

Jag har fått så mycket kärlek av folk sista tiden men varje steg tvekar jag på att det är äkta. Folk är helt plötsligt intreserade av min åsikt på allt möjligt. Berättar hur fin jag är. Vet inte om ja någonsin kommer vänja mig vid värme från främmande.

Det är så jävla svårt för mig lita (med undantag som ja e så glad för<3). Så klyschigt men det är verkligen jätte jobbigt för mig att ta in nya personer.
Dem minsta grejorna gör mig misstänksam. Det är inte så att ja inte släpper in dem men det tar bara emot hela vägen. Och jag vill liksom inte ha det så egentligen men det är mot mina instinkter. Men det blir bättre.


Till sist det är säkert 100 stavfel men jag orkar inte.


Logga in för att kommentera
Mirivim Tjej, 33 år

Du är awesome, vilket du aldrig ska glömma bort! :)

shirogo Kille, 33 år

Aaw miri!

Wyvern 25 år

Hehe.. Det var bara två stavfel.. x3 Plus varför mådde du inte bra förut...? D:

shirogo Kille, 33 år

Dels på grund av att min kropp slutade ta upp energi ur maten ett tag som en konsikvens av att ja var deprimerad för ja inte visste vad jag ville.