ewebbys blogg



Tjej, 31 år. Bor i Västmanlands län. Är offline

ewebby

Senaste inläggen

trogen ec:are och emobilder
4 september 2016 kl. 16:57
denna sommar har vart den bästa ever
9 augusti 2016 kl. 19:26
Drar håret lila nu
29 juni 2016 kl. 19:54
HJÄLP
29 juni 2016 kl. 19:12
Note to My selfe
29 juni 2016 kl. 19:09
Bilkrock i fredags
21 juni 2016 kl. 20:40
Sexgalen
11 maj 2016 kl. 18:58
Drama...
15 april 2016 kl. 20:10
Så himla mysigt
10 april 2016 kl. 00:29
Ångesten från helvetet
5 april 2016 kl. 20:45
Visa alla

Fakta

Civilstatus: Öken
Läggning: Straight
Intresse: Sex
Bor: Kartong
Politik: Anti-allt
Dricker: Hembränt
Musikstil: Allt
Klädstil: Goth
Medlem sedan: 2008-02-11

Hemma bra.

Nu har jag vart hemma sen i måndags, och måste jobba i helgen.
Både mamma och pappa stöttar mig som fan genom de här, till och med pappa sa att jag skulle sjukanmäla mig i helgen också men jag måste jobba. Sen sa han ja om de inte blir bättre i helgen eller om du inte känner att du klarar av det sjukanmäler du dig igen och om de är så får du gå till doktorn och be om ett intyg.
Har jag inte de bästa föräldrarna <3 de vet hur jag blir och hur dåligt jag mått så är så glad att de finns för mig.

Idag ska jag åka iväg och träffa mitt gudbarn och hennes mamma och mormor. Skönt att äntligen få träffa dom.
Har fetaste ångesten för jobbet i helgen. Men det är väl bara kämpa på. Måste ju klara 3 dagar i alla fall, ellerhur??
Jag vill inte, men måste ha pengarna, nu när jag har sååå mycket utgifter. Sen vill jag att helgen ska gå snabbt för älsklingen kommer hem på tisdag <3 längtar SÅÅå mycket.
Sen ska jag försöka jobba onsdag, torsdag och fredag nästa vecka. Men som sagt, får se helt hur jag känner mig i helgen och får se om jag klarat det.

Det är så skönt att min chef på jobbet förstår så bra att jag mår dåligt, hon hade sagt till sanne på jobbet ba ta med henne och gör något riktigt roligt så hon mår bättre.
Men eh, de måste ju försöka få så jag mår bättre för de har verkligen inte RÅD med om jag blir sjukskriven för vi har så dåligt med personal just nu.
Vilket tynger mig väldigt mycket också. Men sanne ställer upp sjukt mycket för mig på jobbet. Hon går bara stängningar 2,5 månad för min skull. Hon stänger med mig hela tiden för jag inte ska känna stress över det. Så söt.

Nåväl, skriver bara onödigt och tråkiga inlägg.
Förlåt. Men har egentligen ingen lust att ens skriva, men gör det bara för att.
Puss på er, hoppas ni mår bättre än mig.
<3


Logga in för att kommentera
BEBE Tjej, 32 år

<3<3<3
Du om någon förtjänar att må bra!

ewebby Tjej, 31 år

Älskar dig