Shorelinez blogg
Kille, 29 år. Bor i Växjö, Kronobergs län. Är offline

Senaste inläggen
Lista #326 mars 2015 kl. 14:06
Lista #2
26 mars 2015 kl. 14:06
Lista
26 mars 2015 kl. 14:06
Woo
3 februari 2015 kl. 13:59
Fak
26 februari 2014 kl. 13:34
.
7 januari 2014 kl. 01:58
.
27 december 2013 kl. 22:10
.
27 december 2013 kl. 00:14
Hai
25 december 2013 kl. 19:56
Fuck you.
23 december 2013 kl. 22:18
Visa alla
Fakta
Riktigt namn: Simon Elmlund Civilstatus: UpptagenLäggning: Straight
Intresse: Musik
Bor: Med mamma
Politik: Anti-allt
Dricker: Saft
Musikstil: Allt
Klädstil: Blandat
Medlem sedan: 2012-09-09
Event
Shorelinez har inte lagt till några event än.
I still love you though..
Jag agerade igår. Jag vet inte om jag gjorde det rätta valet, men jag gjorde ett val som förändrade allt. Jag oroar mig dock lite över konsekvenserna. Jag vill ju inte ha det såhär egentligen, men det känns som att det är det bästa jag kan göra, dock vet jag inte så mycket om vad som är bäst för mig..
Det var dock nog med att du skulle hålla på och vara helt jävla respektlös mot mig och jag var tvungen att göra någonting åt det, tyvärr. Du verkar ju inte bry dig ett skit heller så det är väl antagligen lugnt med dig, även fast du innan har sagt så mycket att du inte vill att det ska bli så som det nu har blivit. Hade du talat sanning om det och allt annat kanske du inte hade gjort såhär dock, men jag vet inte, jag verkar inte känna dig över huvud taget, du är iallafall inte den jag trodde att du var. Det är så jobbigt att inse, men du är verkligen inte det. Och jag tänker fortsätta tro det tills du visar mig att jag har fel, jag tror dock att det aldrig kommer att hända.
När någon dagen innan säger att den älskar en, och dagen efter gör det mest respektlösa som går att göra mot en och hen vet att man blir så jävla krossad och förstörd utav det, hur fan ska man tänka då?
Allt detta plus det faktum att jag ligger efter i typ allt i skolan och oroar mig för att jag kommer behöva gå om, he he. Känns ju hyfsat bra. Och jag har ingen energi över huvud taget för att jobba ikapp med allt som jag ligger efter i.
Över till någonting lite roligare, för några veckor sen spelade jag in en musikvideo, man kan kolla på den om man vill.
Så, nu är jag klar för ikväll, kände att jag behövde skriva av mig lite.