Seods blogg
Kille, 30 år. Bor i Spånga, Stockholms län. Är offline

Senaste inläggen
jag7 juni 2017 kl. 14:44
Gay
5 februari 2017 kl. 04:50
Ayylmao Bäst gratis smoothie
2 januari 2017 kl. 20:07
Hatar mitt liv nu tar jag livet av mig lol
29 december 2016 kl. 09:51
ett creep har varit på min sida
22 november 2016 kl. 14:02
Trump är en gud
9 november 2016 kl. 14:21
#kawaii #pirate #hype
4 oktober 2016 kl. 00:45
lol'd
3 oktober 2016 kl. 06:16
spökar
22 september 2016 kl. 17:36
Turkmenistan är en stalker
19 september 2016 kl. 04:41
Visa alla
Fakta
Civilstatus: Inte valtLäggning: Straight
Intresse: Sex
Bor: Inte valt
Politik: Hemligt
Dricker: Slush
Musikstil: Allt
Klädstil: Nudist
Medlem sedan: 2015-01-15
Event
Seod har inte lagt till några event än.
Vänner (0)
Seod har inga vänner än. Bli första?
"If you love something, let it go"
Hur ofta har man inte hört detta?
Men är det verkligen så lätt, hur ska man släppa något som man älskar?
Att personen som man älskar, älskat och varit konstant med i nästan ett år.. säger rakt i din ansikte att hen inte älskar dig längre gör ont, det gör fördjävla ont... Att få falska förhoppningar från personen, bara för att hen inte vill "såra" dig med sina ord, men inser inte att handlingarna gör ondare.
Mitt huvud är mos och mitt hjärta ligger splittrat lite här och där, jag vet inte längre var alla bitar ligger.
Går ner i vikt, kan inte sova, tänka men svårast av allt är att ha ett fejkat leende för att du inte vill att folk runt dig ska tro att du är svag.
Jag måste vara bra på att ljuga för det funkar bra hittills men hur länge kommer jag orka? nej jag blir inte suicial, kommer aldrig bli heller det är för kul att leva... Men det jag menar är hur länge kommer jag orka innan jag går sönder helt?