Pennsis blogg
Tjej, 30 år. Bor i Enskede, Stockholms län. Är offline

Senaste inläggen
nöjdast20 april 2015 kl. 22:53
oj..
23 februari 2015 kl. 21:40
Bort bort
1 november 2014 kl. 18:50
Ingen rast ingen ro!
27 oktober 2014 kl. 20:51
Jag saknar dig mindre och mindre.
24 oktober 2014 kl. 23:20
Operation
20 oktober 2014 kl. 22:55
Ångest
18 oktober 2014 kl. 22:31
fan helvete
20 augusti 2014 kl. 00:08
Tja
8 augusti 2014 kl. 22:22
Allting
24 juni 2014 kl. 21:25
Visa alla
Fakta
Riktigt namn: Pernilla Civilstatus: UpptagenLäggning: In the closet
Intresse: Hår
Bor: I skogen
Politik: Anarkist
Dricker: Sprit
Musikstil: Hardcore
Klädstil: Galen
Medlem sedan: 2009-03-04
Event
Pennsi har inte lagt till några event än.
HUR??
Min egna push, var nyss ute på PW i 50min! Go me? Kände att det behövdes så jag kan somna i tid ikväll och kanske orka gå upp tidigare imorgon och promenera innan jobbet! Måste fan få ordning på hälsan nu..
Älskar låten, hur kan man inte älska hardstyle? Typ den enda musiken som får mig att orka när jag är ute och går. Tänker på drömmen om Defqon.Eller kanske snarare #Avicii2014, hade vart najs om man va skinnybitch tills dess.
Jag är chockad över mig själv, hade vanligen gett upp vid det här laget och fortsatt i samma bana som innan. Jag äter bara hemma lagad mat just nu, okej åt en pizza i lördags men det är okej. Jag behövde den. Mådde jättedåligt efteråt så fick mitt straff!
Vill laga bättre mat hemma men vet inte hur, behöver dem där enkla knepen! Byt ut detta till det istället.
Jag hade faktiskt gått ner 2kg, vägde 78kg innan jag åt den där pizzan.
Hahahaha <3 fml.
Jävlade svullna gosmage nu ska du bort!!
Blir lång dag på jobbet imorgon (SF), först personalmöte i två timmar sen jobbar jag efter det. Yäy. Gick förresten bra idag på coop, känner mig som en liten tönt. Alla är typ 20+-60+
No probs för mig, äldre damer på nått sätt älskar att prata med mig. En började snacka med mig när jag skulle gå hem och hon kunde knappt sluta! Jag är för trevlig o söt helt enkelt.
Nä, försöka o sova nu då? Puss.