MoonlightSonatas blogg
Tjej, 30 år. Bor i Göteborg, Västra Götalands län. Är offline

Senaste inläggen
Hundvakt Kamphund15 december 2013 kl. 17:55
Led Zeppelin
13 december 2013 kl. 10:29
Pig In a blanket
7 december 2013 kl. 17:21
När inget blir som man tänkt sig
7 december 2013 kl. 02:52
Hobbit.
29 november 2013 kl. 12:43
Hello there, The Angel From My Nightmare
27 november 2013 kl. 22:50
Pirates.
23 november 2013 kl. 17:32
Hjärnfluff
18 november 2013 kl. 22:50
Nourishment.
15 november 2013 kl. 18:32
Shine On You Crazy Diamond.
15 november 2013 kl. 16:03
Visa alla
Fakta
Riktigt namn: Elna Civilstatus: Inte valtLäggning: Straight
Intresse: Musik
Bor: Själv
Politik: Inte valt
Dricker: Milkshake
Musikstil: Allt
Klädstil: Blandat
Medlem sedan: 2011-08-09
Event
MoonlightSonata har inte lagt till några event än.
The Dwarf And The Horse
Okeej, vet att förra inlägget va Bläähh.. och att jag skriver ett vanligt inlägget direkt efter är wtf..huh?
MEN SO FUCKING WHAT .. Vem vet kanske två personer som bloggar uhhhuuuu D:
Nee men ahh .. Har trots allt varit väldigt produktiv idag *applåder* Gjorde klart samhällen (som är sen), läste klart Fatta Eld (SOM ÄR AWESOME) och skrev nästan klart tyskan (Som kommer innehålla så många fel...suck)
OCH jag har fastnat in någon slags Synth/electro/Alternative Musik koma vilket är..Badass :D
Ahh Dude look at me I am so fucking Hipster ! Kollade precis på klockan insåg att det är "Vi lurar människor på pengar och gör dom självmordsbenägna" dagen (Alla <3 Dag för er som har hamnat i hjärntvättningsträsket av att köpa samma bajs som resten av Sverige) anywayyys GRATTIS hoppas ni blir feta på choklad o får allergi av rosorna!
Holy fuck vad positivt tänkande jag är nu! (nej jag är inte singel och bitter) Tycker bara man kan visa sin kärlek till någon vilken dag på året som helst.. jag ska göra det på Onsdag rawrr.. haha (säg inte att jag sa ngt schhh)
Nee nu blev jag hungrig så ska sova så jag kan käka frulle så fort som möjligt Natti nattii suckers <3
HAPPY TUESDAY SUCKERS !