Tänkte ägna detta fina tillbaka-blogginlägg till att visa bilder från lite allt möjligt som pågått medans jag inte varit här och bloggat om det!!!
First of all.... GLADOR.<3
I mängder!!!
Fick aldrig någon bra bild på dem.. Men en flyger skitlågt över vårt hus ibland!! O:
HELT. SJUKT!!!!
(dåliga bilder men var helt fascinerad av att det var så många på samma ställe o: De brukar inte vara på samma ställen samtidigt..)
_________
Också en lite av det fina vädret osv. (:
_________
Också lite katter!
<3
(Min katt är lite vrängd i huvudet.. Jag tror hon tror hon är en fågel av något slag. För hon sitter på min axel som en parrotfågelgrej och hon låter seriöst som en duva när hon spinner.)
__________________
Också ska jag väl sluta smyga med det.. ):
Jag har faktiskt varit busig. För jag har inte bara varit borta för min dator.
Min dator har varit trasig, och jag fick den inte förrän i dag.. Faktiskt.
Men jag har faktiskt inte haft det tokigt.
För jag kidnappade Mich med min enorma magnetiska dragningskraft under tiden!
Men SSSHHH, säg inget till någon om det!!! ):
Det är vår hemlis, okej!?!?<3´
...
Blir lite tråkigt dock.
För det finns många bilder, men jag vet inte riktigt vilka jag får använda osv. )):
Så ah..
JEPP. Blir bara två med henne på också!
(HAHAHAHAH alltså, grimasen hon ligger inne med.. XD) "vafaaan...?"
(Vi fixade oss. Typ. HAHAHA.<3)
__________
OCKSÅ LITE SKITFINA BILDER PÅ MIG, DERP DERP!
LÅT OSS LEKA - MÖT BÖRJE (Döpte min nya piercing till det dåra) - HITTA PIERCINGEN! Vart är den nya piercingen då?
HOPPAS NI HAFT DET BRA OCH GREJER!!
BÖRJAR REDAN HOJTA OM MIN STOCKHOLMSTRIPP SOM KOMMER OM CA 2 MÅNADER ELLER NÅGOT DITÅT?!? juni-juli-augustiish ????
Vet inte ännu!
Kanske kan det klämmas in två?
Blir säkert lika trevligt, om inte trevligare detta året. HAHAHAHA!
Vill få dit så många som möjligt. Du vet så man knappt kan röra sig utan att ba "DAMN, VAD MYCKET FOLK DET ÄR HÄR!!!"
Då känner jag mig omtyckt.<3
Får smita iväg lite diskret och pussa på dig lite då och då HAHAHA, om du inte har en jävlans massa läppstift som ska kladda på en. ))):
äre under/i tungan du piercat dig nyss? jävligt snyggt iaf o: skulle osso vilja det men nu ärdet så att jag klippt av dedär "bandet" under tungan... men kanske får pröva på det lilla som e kvar haha c:
Med tanke på hur många det blev förra gången jag åkte dit utan att ens direkt säga till först så.. Blir det nog.. En del.. Människor.. Ja. Kanske.
Men knappast hela stan. XD SKA VI SES ELLER!?!?? (((((:
Ah, fast en tungpiercing är ju bara halvrätt ändå o:
För det är inte en tungpiercing jag har, även om den sitter i tungan, typ. HAHAHAH XD
För det är inte i tungan. ))))):
Confuzzling?
HAHHAHAHAHA YEAH!! SEN BA PHEOW!! SÅ BA SLOG DET NED SOM EN BLIXT FRÅN KLAR HIMMEL OCH LILLA JAG VAR FAN TA MIG TILLBAKA!!!
KUL ATT SKRIVA MED DIG IGEN.
SPECIELLT I CAPS.
PUSS SAGA<3