DeshinabuYORUs blogg



Kille, 32 år. Bor i Stockholms län. Är offline

DeshinabuYORU

Senaste inläggen

Saker fungerar förutom jag?
4 februari 2016 kl. 15:12
Hur man får underkänt.
25 december 2015 kl. 18:29
jultiden --- den innan jul (eller nåt sånt?)
23 december 2015 kl. 12:04
Nu gjorde jag äntligen den där videon!
2 december 2015 kl. 21:16
kalaspanik??
13 oktober 2015 kl. 14:51
WOOOOO
12 oktober 2015 kl. 16:25
Video?
9 oktober 2015 kl. 16:27
Trudelutt
29 september 2015 kl. 17:03
blurryface
26 augusti 2015 kl. 14:06
Ojojoojojojoj
27 juli 2015 kl. 17:19
Visa alla

När f*n blev jag 21? | Update

ALLLTSÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅ - Nu är det så att frågevideon är klar typ, men måste klippas rätt osv och tänkte jag ska vara bussig nog att slänga in något kul bakgrundstrack eller så, men den ena filen bråkade så mycket att jag var tvungen att be min datorallsmäktige broder om hjälp, så nu har vi i alla fall fått loss den bångstyrige sista delen.

Dock är jag alldeles för trött i kroppen för att faktiskt ordna rätt allt och sedan vänta på att YouTube ska ladda upp det för att få i ordning allt nog för att era ögon ska kunna skåda videon redan ikväll, så jag får helt enkelt ta det i morgon.
_____________________

En sak slog mig när jag kollade igenom videon också ... -




NÄR hände det att jag blev 21?

Förstår det inte.

Satt och kollade igenom gamla bilder osv liksom, mest för att jag letade efter :



-- Kanske inte ser ut till att vara sådan enorm skillnad sådär, men jösses.

Känns så bissart..
Minns nog varje bild jag lagt upp.

Blev helt rörig.
Saknar så många och så mycket.. Känns som om två år gått lika snabbt som en tågresa.


Logga in för att kommentera
louiseregina Tjej, 28 år

Hahah, kommer också ihåg när du var typ 17 någonting när jag började stalka dig innan vi blev massa bra vänner. Saknar dig såååå ):

DeshinabuYORU Kille, 32 år

Saknar dig med!! ))): Jättemycket!!!!

Royko 29 år

Minns när du var en 17-årig liten buse, så liten du var! Tror du måste ha varit 17 alt. 18 första gången jag såg dig irl. Åldern har dock inte påverkat det faktum att du är väldigt gullegosig <3

MaRiA17 Tjej, 31 år

Visst går tiden fort

ToraCollita Tjej, 34 år

Får mig har ett år bara försvunnit. Aldrig haft sånt bra år och fått träffa så underbara personer. Så ja, förstår vad du känner. XD